Záróvizsga-beosztás 2017. június

A záróvizsga, szakdolgozatvédés időpontja, bizottságai. A vizsgázókat kérjük, hogy megjelölt időpontjuk előtt legalább fél órával jelenjenek meg a helyszínen.

Záróvizsga

Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék

2017. június 6. kedd

1. bizottság
Zsolnay E25-307

elnök: Szijártó Zsolt

állandó tag: Glózer Rita, Polyák Gábor

jegyző: Velősy Gabriella

 

 9.00-9.30: Specht Hedvig (Szijártói/Polyák) - MA 

9.30-10.00: Szakál Kata (Glózer/Polyák) - BA 

10.00-10.30: Albert Krisztina (Glózer/Bódi) - BA 

10.30-11.00: Schneider Anett (Glózer/Bódi) - BA 

11.00-11.30:  Radosnai Levente (Glózer/Bódi) - BA 

11.30-12.00: Horváth Bianka (Szijártó/Polyák) - BA

12.00-12.30: Bordás Zsuzsánna (Feischmidt/Bódi) - MA 

12.30-13.00: Szadai Károly (Feischmidt/Polyák) - BAlev

  

2017. június 6. kedd
2. bizottság
Zsolnay E25-207 (tárgyaló)

elnök: Havasréti József
állandó tag: Guld Ádám, Maksa Gyula
jegyző: Torbó Annamária

 
9.00-9.30: Péter Dóra (Guld/Császi) - BA

9.30-10.00: Lukács Nikolett (Maksa/Havasréti) - BA 

10.00-10.30: Nemes Márk (Maksa/Havasréti) - BA 

10.30-11.00: Tóth Rebeka (Guld/Feischmidt) - BA

11.00-11.30:  Halpert Erik (Maksa/Feischmidt) – BA 

11.30-12.00: Springmann Bernadett (Guld/Feischmidt) – BA 

12.00-12.30: Lukács Zsuzsanna (Maksa/Havasréti) - BA 

12.30-13.00: Litkeiné Horváth Barbara (Maksa/Guld) – Malev

 

2017. június 7. szerda

1. bizottság
Zsolnay E25-307
 

elnök: Szijártó Zsolt
állandó tag: Doboviczki Attila, Mester Tibor
jegyző: Velősy Gabriella

  

9.00-9.30: Kis Enikő (Doboviczki/Szijártó) - SZB 

9.30-10.00: Molnár Miklós (Mester/ Doboviczki) - BA 

10.00-10.30: Horváth Péter (Mester/ Doboviczki) - BA 

10.30-11.00: Mátyás Nikoletta (Mester/Bódi) - BA 

11.00-11.30:  Gór Annamária (Doboviczki/Havasréti) - SZB

11.30-12.00: Lókodi Dávid (Doboviczki/Havasréti) - BA

12.00-12.30: Hanol Kitt (Maksa/Mester) - SZB

 

 2017. június 7. szerda

2. bizottság
Zsolnay E25-207

elnök: Havasréti József
állandó tag: Glózer Rita, Guld Ádám
jegyző: Torbó Annamária

 

 9.00-9.30: Kákonyi Flóra (Guld/Havasréti) - BA 

9.30-10.00: Tasi Tímea (Glózer/Maksa) - MAlev 

10.00-10.30: Müller Ingrid (Glózer/Guld) - MAlev 

10.30-11.00: Bogdán Erik (Glózer/Doboviczki) - MA

11.00-11.30:  Golyák Dávid (Havasréti/Doboviczki) – BA 

11.30-12.00: Szemenyei Patricia (Glózer/Guld) – SZB 

12.00-12.30: Fábos Diána (Glózer/Feischmidt) - BA