Országos Tudományos Diákköri Konferencia - jelentkezés

Kedves TDK-zó Hallgatók!

A 2014/2015-ös tanév őszi szemeszterében is lehetőség nyílik a hallgatóinknak jogosultságot szerezni a 2015 tavaszán megrendezendő, XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencián (OTDK) való részvételre. A hagyományoknak megfelelően ezúttal minden intézet, illetőleg tanszék saját maga szervezi meg a házi versenyt, a helyi konferencia lebonyolítására a 2014. november 10-14. közötti időintervallumot jelölte ki a Kari Tudományos Diákköri Tanács. Minthogy az OTDK-ra történő nevezés előfeltétele, hogy az indulni kívánó hallgatók a megfelelő formai kritériumoknak megfelelő KTDK-dolgozataikat az OTDT online rendszerébe feltöltsék, fontos, hogy az alábbi kéréseket, instrukciókat, határidőket maximálisan vegye mindenki figyelembe.

A felhívás teljes szövege itt olvasható.